درب کرکره

درب کرکره

درب کرکره چیست؟

نوع دیگری از درب های جدید و مدرن، درب های کرکره ای می باشد. این درب ها امنیت، آسایش و ظاهری زیبا را در منزل شما به ارمغان می آورد. علاوه بر اینها این محصولات صرفه جویی در فضای پارکینگ را ایجاد می کند. این دربها براساس قدرت برق و در محور عمودی به وسیله موتور کار می کند. این ها با استفاده از قدرت کنترل از راه دور و به وسیله ریموت کنترل می شوند.

این درب ها را عمدتا در مغازه ها و پارکینگ ها استفاده می کنند. ویژگی اصلی این درب ها هم فراهم کردن آسایش مردم می باشد. این درب ها به راحتی شستشو می شوند.تنوع این کرکره ها از نظر رنگ و اندازه هم زیاد می باشد. این درب ها برای شرایط آب و هوایی مختلف آماده و تولید می شود. مهمترین ویژگی درب های کرکره این مورد می باشد که این قابلیت را دارد که در صورتی که برق قطع شود می توان آن را به صورت دستی کنترل و باز و بسته نمود.

درب کرکره

انواع درب کرکره و موارد مصرف آنها

درب کرکره براساس رنگ و اندازه و مهمتر از همه آن ها عملکردی که دارد به انواع مختلفی تقسیم می شود. یکی از انواع ، درب کرکره پارکینگی می باشد که از نظر فضا دارای محدودیت می باشد. یکی دیگر از انواع این نوع درب ها، درب مغازه ای می باشد که البته در گذشته هم درب های دستی و اکثرا نامناسبی درب مغازه ها وجود داشت ولی درب های جدید بسیار شیک می باشد و با کنترل از راه دور کنترل می شود. درب های صنعتی هم در ردیف این نوع درب قرار دارد که برای انبار و سوله ها با ابعاد بزرگ مناسب می باشد.

یکی از انواع این مدل، پنجره ای است که بیشتر برای پنجره ها و درب های پرتردد منازل مسکونی که امنیت آن ها مهم می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. این ها انواع مختلفی بودند از درب های کرکره که بر اساس کارایی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند. این ها نسبت به درب های قدیمی کارایی بسیار بیشتر و مزیت های فراوانی دارند. یکی از مهم ترین مزایای آن ها قیمت های مقرون به صرفه آن ها می باشد. همچنین این نوع درب از نظر تیغه در انواع مختلف رنگ و نوع ساخته می شوند. در کل اگر به دنبال درب های مدرن هستید یکی از درب هایی که می تواند شما را شگفت زده کند، این نوع از درب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *