درب ریلی

به طور کلی، درب اتوماتیک ریلی یا درب کشویی یکی از بهترین گزینه ها برای فضاهای دارای ارتفاع بالا، محیط های صنعتی و منازل مسکونی تلقی می شود. درب های ریلی در یک محور مستقیم و به صورت افقی به حرکت در می آیند. لازم به ذکر است که این نوع از درب ها به علت اشغال فضای کم برای مصارف مسکونی و ساختمان ها در طیف وسیعی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین درب کشویی برای فضاهای تجاری و اداری نیز کاربرد دارد و ایمنی و امنیت، یکی از نقاط عطف آنها محسوب می شود. بر همین اساس، با اعمال فشار یا هل دادن به هیچ وجه نمی توان این درب ها را از سمت داخل یا خارج باز نمود.

مواد اولیه و متریالی که در ساختار این درب ها استفاده می گردد، به علت برخورداری از استحکام و دوام مناسب در برابر هوا خوردگی و زنگ زدگی و عوامل محیطی از مقاومت بالایی بهره می برد. از آنجایی که مسیر حرکت درب های کشویی به سمت راست یا چپ می باشد، فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند. به همین جهت، درب های ریلی، برای استفاده به عنوان درب پارکینگ گزینه کاربردی و کارآمدی به حساب می آیند. ناگفته نماند که در طراحی و ساخت درب ریلی از متریال باکیفیت و مرغوبی استفاده به عمل می آید. لذا این درب ها، از طول عمر مفید و مناسبی برخوردار می باشند.

خصوصیات حائز اهمیت درب ریلی

صدای کم و سرعت بالا، یکی از ویژگی های قابل توجه درب ریلی محسوب می شود. به طور کلی، درب های ریلی هنگام باز و بسته شدن به علت تولید سر و صدای کم، آرامش و آسایش ساکنان محیط های مسکونی را تحت شعاع قرار نمی دهد. از سوی دیگر، سرعت بسیار بالای این درب ها در هنگام باز و بسته شدن، برای شرایط اضطراری به افراد کمک شایانی می نماید. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که درب کشویی از تنوع بسیار بالای در طرح و رنگ برخوردار می باشد. بر همین اساس، افراد می توانند متناسب با نوع نیاز و نحوه کارایی، نسبت به تهیه درب مناسب اقدام نمایند.

امنیت و ضریب ایمنی بالا، از دیگر ویژگی های حائز اهمیت درب ریلی تلقی می گردد. در پرتو استفاده از درب های ریلی اتوماتیک، امنیت و ضریب ایمنی افراد به نحو مطلوب تامین می شود. عدم اشغال فضای آزاد، طول عمر مفید، استحکام و دوام قابل توجه و کارایی و عملکرد مناسب، از دیگر ویژگی های مهم و حائز اهمیت درب های ریلی به شمار می رود. سایر انواع درب های  اتوماتیک را در بخش محصولات دنبال کنید.

درب ریلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *