خدمات

رنگ استاتیک

رنگ استاتیک

امروزه به دلیل اینکه رنگ های استاتیک هیچ نیازی به حلال ندارد جایگزین رنگ های سنتی مایع شده است و این روز به روز بیشتر هم میشود همچنین بدانید به دلیل اینکه این رنگ ها حلال ندارد آلودگی بسیار کمتری هم ایجاد می کند و پایدار تر و مقاومتر ار سایر رنگ های می باشد
مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی و محیط زیستی استفاده از رنگ های استاتیک توصیه میشود.
مجموعه آگما با ایجاد کارگاه تخصصی انجام پروژه های رنگ استاتیک توانسته رضایت شما مشتریان و همکاران گرامی را جلب نماید.

 

نصب فنی

امروزه امنیت و اقدامات ایمنی آنقدر اهمیت پیدا کرده است که متخصصین بسیاری در این زمینه فعالیت تخصصی انجام می دهند . همزمان فناوری های متفاوت و پیشرفته جهت بهبود ایمنی و امنیت ایجاد می شود .

متاسفانه برخی ارگان ها و شرکت ها از نیروهای تخصصی استفاده نمی کنند و این باعث کاهش ضریب ایمنی و کیفیت می شود و همین باعث شده در ذهن افرد این ذهنیت ایجاد شود که درب های اتوماتیک ایمنی و امنیت پایینی دارند به همین جهت نصب تخصصی بدست نیروهای متخصص باعث خواهد شد هم جلوه زیباتری داشته باشید هم ایمنی و امنیت بالا

در همینجا یادآور میشویم که نصب و تنظیم درب های اتوماتیک کار ساده ای نیست که بتوان آن را بدون تجربه و مهارت انجام داد و باید استاندارد ها همراه با تجربه و مهارت همراه باشند .

پس توصیه میشود اگر میخواهید خیالتان از ایمنی و امنیت راحت باشد از نصاب های حرفه ای و متخصص درب های اتوماتیک استفاده کنید و توصیه می شود همراه درب های اتوماتیک از دوربین مدار بسته و دزدگیر استفاده کنید تا امنیت حداکثری را برای مجموعه خود فراهم آورید .

 

تعمیرات

تعمیرات درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک چند سالی است که رواج پیدا کرده است و سال های گذشته تعمیر و نگهداری آن فقط در اختیار کشور های خارجی بود. اما با گذشت زمان کشور ما صاحب متخصصین و نیروهای زبده تعمیر و نگهداری درب های اتوماتیک و با تجربه شد. مجموعه آگما جزو اولین های این حیطه بوده است و تا کنون نیروهای این مجموعه کوله باری از تخصص و تجربه جمع آوری کرده اند.
اگر مدت زیادی از نصب درب های اتوماتیک در مجموعه یا ساختمان شما میگذرد توصیه میشود جهت جلوگیری از ایجاد مخارج عمده و زیاد اقدام به سرویس درب های خود کنید.
همچنین اگر درب منزل شما آسیب دیده و خراب شده است باز هم ما میتوانیم درب مورد نظر را به حالت اول برگردانیم یا اگر سرعت آن کم شده راهکار های افزایش سرعت ارائه دهیم.
فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

 

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

امروز فقط یک دوربین مداربسته به تنهایی نمیتواند از اماکن شما محافظت کند و فقط با دوربین و تجهیزات عالی نمیتوان خیالتان از امنیت مطمئن باشد. این تجهیزات باید توسط متخصصین و افراد با تجربه در این زمینه نصب شود. پس در خرید و نصب دوربین های مداربسته از مشاوره و بازدید رایگان ما استفاده کنید تا شما را بهترین اطلاعات خود به سمت یک انتخاب درست هدایت کنند.
تصمیم خرید با شماست و باید در خرید خود موارد متعددی از جمله تعداد و نوع دوربین همچنین قیمت و محل دقیق نصب و هزینه خدمات و راه اندازی ، کابل و سایر تجهیزات کمکی و دیگر پارامتر هایی که مختص محل یا سازمان شما می باشد.
تیم آگما خدمات نصب دوربین مداربسته در اصفهان را با تجربه ای چندین ساله انجام میدهد.

    مشاوره رایگان